Aerobní tréninky 2 hodiny

Většina z nás si dává aerobní tréninky jako dlouhé aerobní běhy nebo volné aerobní cyklo švihy někdy o víkendu. Pokud jste ranní tip sportovce, velmi pravděpodobně zvládnete jen lehkou snídani, která vám nezatíží žaludek. Pokud chcete trénovat metabolismus spalování tuků, bude váš trénink probíhat nalačno. Ať už ale vyznáváte low carb hight fat dietu nebo ne, níže uvedená výživa je navržena tak, aby cukrů využívala co nejméně a naopak jste trénovali tělo na tvorbu větších glykogenových zásob.

Před výkonem

Amino Synergy

Komplexní aminokyseliny (BCAA + EAA). Ochrání svaly a dodá jim výživu i bez použití sacharidů. Produkt Amino Synergy obsahuje i přírodní kofein ze zelených kávových bobů. Probouzí, ale nekope! 

Někomu vyhovuje přidávat aminokyseliny přímo do iontového nápoje a pít tento drink mix během výkonu, což je samozřejmě také možnost. 

Naše aminokyseliny kupujte zde.

Během výkonu

Iontový nápoj Skratch Labs - 2 bidony

Obsahuje sice nějaké sacharidy, ale je to z toho důvodu, že společně s ionty lépe hydratuje. Zároveň obsahuje stejně tak málo cukru, že ho spálíte během chvíle.

Naše iontové nápoje kupujte zde. 

Po výkonu

Dymatize ISO 100

- rychlý protein, dodá výživu svalům v anabolickém okně, tedy do 30 minut po výkonu.

- Po sprše následuje snídaně - cokoli s nízkým glikemickým indexem a vyváženými nutrienty (sacharidy, tuky, bílkoviny). To už v tabulce  není samozřejmě:). 

- Naše proteiny kupujte zde.