Intenzivní trénink 1 - 1,5 hod

Intervalové tréninky, výběhu kopců, tvrdé cyklistické tréninky, kdy jdete několikrát za sebou do nejvyšších intenzit, kruháče, crossfit, závodní okruhy na běžkách, atd. Prostě výkony, kdy to štípe a bolí, ale potřebujeme, aby tělo fungovalo na 100%! 

Anaerobní trénink je natolik intenzivní, že způsobuje tvorbu laktátu. Používají ho sportovci, aby podpořili sílu, rychlost a aby budovali svalovou hmotu. Svalové energetické systémy trénované pomocí anaerobního cvičení se vyvíjejí odlišně ve srovnání s aerobním cvičením, což vede k většímu výkonu v krátkém trvání, aktivitám s vysokou intenzitou, které trvají od pouhých sekund do přibližně 2 minut.[1] Každá aktivita trvající déle než dvě minuty má velkou aerobní metabolickou složku.  (zdroj: wikipedie:))

Před výkonem

Myoblox Loco Pre-Workout

Pokud potřebujete před těžkým intenzivním tréninkem „nakopnout“. Mix stimulantů, vitamínů, které snižují oxidační stres, plus další látky, které zvyšují prokrvení, případně ovlivňují funkci neurotransmiterů.  Budete mít víc energie, budete se víc soustředit a umožní vám to větší výbušnost.

Naše nakopávače kupujte zde. 

Během výkonu

Iontový nápoj Skratch Labs

Zde záleží na okolní teplotě a délce aktivity. Jestli jste ve 20 °C a více (jaro, léto, indoor) a trápíte se déle než hodinu, asi budete potřebovat doplnit ionty. 

Pokud se ale moc nepotíte a trénujte cca hodinu, měla by vám stačit voda. 

Po výkonu

Regenerační nápoj protein + sacharidy


Tělo potřebuje po tréninku dostatek stavebních látek pro opravu a budování svalových vláken - tedy protein. A zároveň potřebuje rychle doplnit glykogenové zásoby, proto Vitargo, resp. sacharidy. 

- Naše regenerační nápoje kupujte zde.