Náš cíl je pomáhat lidem užívat si svůj život naplno

Ať už jste profesionální sportovci nebo absolutní začátečníci. My jsme tu proto, abychom vám pomohli. Sledujeme problematiku výživy a vybíráme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že pomohou lidem zůstat zdraví a aktivní.

A kdo za Tested On Humans vlastně stojí?

Pedro Rozenkraft

Tested on humans jsem založil, protože jsem na svým těle poznal, že jestli chci bombit každej den, nemůže mi bejt jedno, co jím. A jako ano, vždycky je lepší a správnější jíst normální stravu, ale ono to vždycky nejde stihnout, protože věcí, který si musíš hlídat je dost.  Já jsem to nejdříve hlídal spíš ledabyle. Přišla stagnace, onemocnění několikrát za sezónu podzim/zima. Začal jsem to řešit, začal jsem se ptát, začal jsem různý věci testovat, vzdělávat se. Po cestě jsem zjistil, že existuje spousta zajímavých produktů, které na našem trhu chybí a pustil jsem se do práce. 

Jan Horák 

Vytrvalostnímu sportu se věnuju celý život. Cyklistika, běžky, skialpy, kitesurfing. Víkendy v Jizerkách střídám s víkendy v Alpách, když to jen trochu jde:). Organizuju kempy, výpravy od Krušných hor až po Island. Rád pomůžu komukoli, kdo se nějak systematicky sportu věnuje ať už jako aktivní sportovec, trenér nebo třeba předseda sportovního klubu.

Výběr produktů v našem portfoliu je výsledek cesty, na který nám radila celá řada zajímavých osobností, které jsme měli možnost poznat a kterým bychom tímto i moc rádi poděkovali.

Jan Falge, skvělej trenér a člověk, kterej mi otevřel cestu do systematickýho tréninku triatlonu a ukázal, co všechno je reálný s profesionálním přístupem. Pokud byste byste to chtěl někdo vyzoušet na vlastní kůži, běžte na www.koa.cz.

Iva Kubešová a její certifikovaný kurz sportovní výživy, který všem doporučuju, ať už se chete stát výživovým poradcem nebo se vzdělávat "jen" pro sebe sama. Iva vám poskytne nezávislý pohled na výživu i suplementaci a ve spoustě věcech otevře oči. Kdo by to chtěl zvážit, běžte na www.behejsrdcem.cz

Helle Frederiksen, ITU World Champion a její dlouhodobý vzdělávací kurz tréninku, prevence zranění a výživy, kde méně je více a zdroje potravin není jen prázdné téma. Helle má velmi osobitý přístup k tréninku i suplementaci, kde základ všeho je schopnost vnímání vlastního těla a nastavení své motivace. Více na www.hellefrederiksen.com.

B Running Mag, Béčko nebo prostě B. Protože oni mají svou řeč, jak mluvit o sportu a o běhání. A dělají to krásně. Kdo ještě nemá Béčko, mrkněte na www.brunningmag.cz

Sokol Maxičky - banda bláznů, se kterýma jsem na závodech procestoval kus světa. Asi nikdy nezapomenu na cestu na mistrovství světa do Kanady. A samozřejmě na vrchol každý sezóny na Horních Mísečkách, kdy na běžkách plivem plíce v kopcích:).