Aerobní tréninky cca 3 hodiny

Jedná se sice o aerobní trénink, ale délka 3 hodiny už je za hranicí toho, abychom mohli celý výkon pokrýt z jaterního glykogenu a proto musíme energii doplňovat. Při nízké intenzitě ale rozhodně není nutné pracovat pouze se sacharidovými koncentráty nebo nedej bože gely. Ideální je doplnit reálné, snadno stravitelné jídlo. Pokud to z nějakého důvodu nestihnete, skvělou volbou, které nijak nepřitíží vašemu žaludku, jsou holistické energetické tyčinky Skratch Labs.

Před výkonem

Amino Synergy

Komplexní aminokyseliny (BCAA + EAA). Ochrání svaly a dodá jim výživu i bez použití sacharidů. Produkt Amino Synergy obsahuje i přírodní kofein ze zelených kávových bobů. Probouzí, ale nekope! 

Někomu vyhovuje přidávat aminokyseliny přímo do iontového nápoje a pít tento drink mix během výkonu, což je samozřejmě také možnost. 

Naše aminokyseliny kupujte zde.

Během výkonu

Iontový nápoj Skratch Labs -2 bidony

Obsahuje sice nějaké sacharidy, ale je to z toho důvodu, že společně s ionty lépe hydratuje. Zároveň obsahuje stejně tak málo cukru, že ho spálíte během chvíle.

Naše iontové nápoje kupujte zde. 

2 x Skratch Labs Anytime Energy Bar

Obsahuje o 50% méně cukru než tradiční energetické tyčinky, má správný profil makronutrientů a obsahuje opravdové jídlo, které je pro vás opravdu dobré.

Naše energetické tyčinky kupujte zde

Po výkonu

Dymatize ISO 100

- rychlý protein, dodá výživu svalům v anabolickém okně, tedy do 30 minut po výkonu.

- Po sprše následuje snídaně - cokoli s nízkým glikemickým indexem a vyváženými nutrienty (sacharidy, tuky, bílkoviny). To už v tabulce  není samozřejmě:). 

- Naše proteiny kupujte zde.