Aerobní tréninky do 1 hodiny

Aerobní trénink, aneb jak říká wikipedie: Aktivita na nízké nebo střední úrovni, při které kardiovaskulární a dýchací systém stačí tělu dodávat kyslík v potřebném množství. Koncentrace laktátu ve svalech se pohybuje kolem 2 mmol/l krve. Jedná se o jakoukoli fyzickou aktivitu (sportovní činnost) prováděnou se střední intenzitou a zvýšenou tepovou frekvencí, která do pohybu zapojuje velké skupiny svalů a trvá alespoň 15 minut. Zpravidla se ale jedná o delší časový úsek.

Předpokládáme, že atlet chce trénovat metabolismus spalování tuků a tedy trénink probíhá nalačno, nebo se jedná o trénink s cílem zvykat těla na pravidelnou zátěž, popřípadě regenerační výklus. 

Před výkonem i během výkonu

Zde musí stačit voda! Nemá smysl do sebe cpát další sacharidy ani iontové nápoje. Sportovní výkon v nízké intenzitě do 1 hodiny musí každý sportovec zvládnout bez jakékoli suplementace. 

Po výkonu

Dymatize ISO 100

I zde je samozřejmě ke zvážení. Rychlý protein, dodá výživu svalům v anabolickém okně, tedy do 30 minut po výkonu. Jestli např. po ranním tréninku pospícháte do práce a nestíháte se pořádně nasnídat, protein si dejte. 

Po sprše následuje snídaně, nebo po cestě do práce svačina - cokoli s nízkým glikemickým indexem a vyváženými nutrienty (sacharidy, tuky, bílkoviny). To už zde neuvídíme samozřejmě:). 

- Naše proteiny kupujte zde.