Jsme velmi rádi, že spolupracujeme s několika skvělými lidmi

Zuzana Bartasová - ultra a maratonská běžkyně

Zuzka je běžkyně, architektka, máma dvojčat a organizátorka krásného trailového závodu Trailová závist. Za sebou má neskutečné výkony, kdy dokázala být několikrát v top 10 špičkových závodů jako např. Buff Epic v Pyrenejích, Madeira Ultra Sky Marathon, Transvulcania a dalších! 
Při každodenním tréninku se zajímá i o výživu, nota bene o výživě publikovala např. i v časopise B Magazine. V současnosti se připravuje na maratonské distance. Od léta 2020 se stala ambasadorkou značky Skratch Labs pro Českou republiku.

Tomáš Řenč

Tomáš je vynikající sportovec, ale především skvělý člověk. Kromě své naprosto skvělé sportovní kariéry vede také triatlonový oddíl ve Slaném, plavecký oddíl pro děti, organizuje sportovní soustředění a ještě se stíhá starat o rodinu a své dvě malé ratolesti:)! 

Tomáš se s našimi produkty seznámil na závodu Doksy Race a od té doby je testoval. Slovo dalo slovo a je z toho dlouhodobá spolupráce na poli komplexní sportovní suplementace. 

A Tomášovy sportovní úspěchy?

Držitel českého rekordu v Ironmanu 7:54:07. 
Vícemistr Evropy ETU long distance triathlon. Mistr české republiky v dlouhém i středním triatlonu. A věříme spousty jich ještě přibude!