ATP Science

Produkty ATP Science jsou založeny na přírodních zdrojích. A ty nejvíce sofistikované produkty, kterými se ATP Science proslavili, jsou čistě na bázi bylin. Hlavní autor všech jejich produktů je Matthew Legge, který je původně herbalista. Nejdříve se mu trochu smáli, pak zpozorněli, teď dokáže vyhrávat soutěže jako Australian Supplement Award, v několika kategoriích a tím se stal celosvětově uznávanou autoritou.

ATP Science jsou nekompromisní. Nejlépe to asi vystihuje text autorů samotných://

"Věříte, že nejlepší kuchař je příroda? No, my v ATP Science ano. Věříme, že vitamíny a minerály z organických, přírodních zdrojů naše tělo snadněji vstřebá. Mnohem lépe než syntetický industriální sliz, který někdo vytáhnul z prdele jakýsi geneticky modifikovný bakterie. Jestli ti lépe zní ovoce a extrakty zeleniny, vyzkoušej naše produkty, jestli ne, ok, můžeš dál jíst ty jejich sračky." 

Jsou svérázní, jejich produkty nejsou levné, ale je to jasná volba pro ty z vás, kteří nechtějí dělat kompromisy v kvalitě a původu suplementů, které dostáváte do svého těla.

Mezi sportovce, které vsadili na partnerství s ATP Science patří velmi zajímavá jména.

Robert Killian - 2x Spartan Race World Champion

Robert Killian

Robert je bývalý triatlet, který změnil své zaměření na OCR závody. Mluví se o něm jako o OCR závodníkovi s asi nejvíce konzistentními výkony, který dře jako kůň a svým tvrdým tréninkem je velkou inspirací pro ostatní.

Kromě toho, že je sám vrcholový sportovec, tak je také profesionální trenér a mentor pro ostatní závodníky.

Konkrétně ve spojení s ATP Science si Robert oblíbil především jejich produkty spojené s podporou imunity. Není divu, tihle kluci a holky, co lítají na Spartan Racu, ti vědí své o tom, že dobrá odolnost lidského těla na různé faktory kolem nás je základ.   

Nicole Mericle - Spartan Race World Champion 2019

Nicole Mericle

Nicole  je hustá! Její kariéra začala na atletické dráze. Jak to ale u sportovců bývá, životní plány zcela změnilo zranění, které znamenalo pauzu v jasně nalajnovaném životě. 

Ale Nicole se s tím vyrovnala jako málo kdo. A nejen to, vstoupila do světa překážkových závodů, kde dokázala vítězit a stala se OCRWC 3K world champion and Spartan Trifecta world champion! 

Trochu neskromně si troufáme říct, že málokdy najdete tak skromného a cílevědomého člověka, který na sobě pracuje, ale zároveň je naprostý pohodář a sympaťák. Nicole je bad ass woman! Kromě běhu a OCR závodům je také milovnicí lezení na umělých stěnách i na skalách venku. Ale to se asi není čemu divit. Když někdo žije v Coloradu, asi bude vždycky žít jako člověk z Colorada:)! 

Nicole vsadila na spolupráci s ATP Science a my jí přejeme spoustu dalších úspěchů.


Její příběh je rozhodně inspirující a doporučujeme shlédnout např. na tomto videu.

James Newburry - CrossFit Pro

James se na Crossfit Games umístil na pátém místě, pro zpestření si sřihnul Ironmana. Jako pravý "Ausie" tráví hodně času i na surfu. Časopisem MensHealth byl vyhlášený nejvíce fit chlapem v Austrálii.

Zajímavé je i to, že James se rozhodnul na své cestě profesionálního sportovce dodržet ryze veganskou dietu a je známý svým zájmem o ekologii a svět kolem nás. 

Back Squat 200 kg
Clean and Jerk 145 kg
Snatch 120 kg
Deadlift 242 kg
Max Pull-ups 85
Helen 6:59
Sprint 400m 0:53
Run 5k 18:44

 

ATP Science videotéka

Jestli je ale jedna další věc o ATP Science fantastická, jsou to jejich podcasty, resp. youtube channel, kde najdete neuvěřitelně detailní a poučnou encyklopedii různých nutričních témat a poznatků. Určitě mrkněte sem.