Skratch Labs

Hydratační nápoje používané předními světovými sportovci

Dr. Allen Lim začal připrapravovat sportovní výživu nejdříve pro-tour cyklistům, kterým se věnoval jako trenér a fyzioterapeut. Ti si stěžovali na běžné sportovní suplementy, které byly plné umělých ingrediencí a nedělaly jim dobře na zažívání. 

Tak vznikl "tajný drink mix", který Allen cyklistům připravoval a který obsahoval méně cukru, více elektrolytů, žádná umělá barviva, umělé příchutě ani umělá sladidla. Mezi sportovci se rozjela šuškanda o drinku, který mohou pít celý den, který nezdevastuje jejich žaludek a do těla dostanou zpět to, co vypotí... 

Dnes je Skratch Labs vidět na předních světových soutěžích a používám celou řadou profesionálních sportovců. 

Kdo používá produkty Skratch Labs zahraničí a v České republice?

Education First Pro Cycling Team

Education First Pro CyclingCyklistický team Education First Pro Cycling team je přední světový cylistický team, jehož členy můžete vidět na závodech typu World Tour stejně tak i na více alternativních gravel závodech jako třeba Dirty Kanza. Tenhle team měnil za poslední roky několikrát jména podle svých  hlavních sponzorů - TIAA-CREF, Slipstream, Garmin-Cervelo, atd., ale co se nezměnilo je jejich prvotřídní výkon, který potvrzují svými umístněními na podiích předních závodů. 

Skratch Labs podporuje EF Pro Cycling mnoho let a to jak produkty, tak i organizací tréninkových kempů. Ostatně, jak to na jednom takovém kempu, organizovaném Dr. Allenem Limem a Ianem MacGregorem (bývalým závodníkem na tour za team TIAA-CREF), vypadá se můžete podívat níže.  

Gwen Jorgensen - zlatá na Olympiádě v Riu 

Gwen Jorgensen

Gwen byla první Američankou, která získala zlatou medaili v omlympijském triatlonu. Před tím dvakrát vyhrála ITU World Triathlon Series. Byla vyhlášena sportovcem roku oraganizací ITU, zastřešující světový sportovní triatlon, časopisem Sports Illustrated byla označena za 5tou nejvíce fit osobností na planetě zemi:)!

Po návratu z Ria se vrhla na maratonské běhy, kdy hned svůj první maraton v New Yorku uběhla za krásný čas 2:41! 

Skratch s Gwen nyní spolupracují v přípravě její výživové a hydratační strategie při tréninku na další olympijskou výzvu.

Gwen Jorgensen

Hillary Allen - ultra běžkyně

Hillary Allen pochází z Colorada, je to sportovkyně, věděc, ale i milovnice a propagátor hor, která se umísťuje na předních příčkách světových ultras a sky running závodů. Stala se US Sky Running Ultra Champion a skončila druhá v seriálu  World Sky Running Ultra. 

Skratch Labs Hillary mnoho let podporují a pomáhají ji připravit na ty nejtěžší světové běhy a dobrodružství. Jedno z posledních byla i příprava na cyklistický závod Dirty Kanza:). 

Při jejich dobrodružstvích se jí nevyhnula zranění, kdy to po pádu z několika metrů vypadalo skoro na konec kariéry. Ale Hillary to zvládla a pro mnoho lidí se stala inspirací, jak dokázala bojovat při svém comebacku do top úrovně ve sportu i dalšího života. 

Zuzana Bartasová - ultra a maratonská běžkyně

Zuzka je běžkyně, architektka, máma dvojčat a organizátorka krásného trailového závodu Trailová závist. Za sebou má neskutečné výkony, kdy dokázala být několikrát v top 10 špičkových závodů jako např. Buff Epic v Pyrenejích, Madeira Ultra Sky Marathon, Transvulcania a dalších! 

Při každodenním tréninku se zajímá i o výživu, nota bene o výživě publikovala např. i v časopise B Magazine. V současnosti se připravuje na maratonské distance. Od léta 2020 se stala ambasadorkou značky Skratch Labs pro Českou republiku.

 KOMPLETNÍ SORTIMENT ZNAČKY SKRATCH LABS NAJDETE TADY.